- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Gevim
Aktuální počasí Gevim
Aktuální počasí přímo pro město Gevim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 12. 5. (20:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
