- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Geumgo-do
Aktuální počasí Geumgo-do
Aktuální počasí přímo pro město Geumgo-do. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
