- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Gerweis
Aktuální počasí Gerweis
Aktuální počasí přímo pro město Gerweis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
