Aktuální počasí Gerolfingen
Aktuální počasí přímo pro město Gerolfingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 4. (10:00) do 30. 4. (18:00)
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
