- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Georgetown
Aktuální počasí Georgetown
Aktuální počasí přímo pro město Georgetown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
