- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Genyao
Aktuální počasí Genyao
Aktuální počasí přímo pro město Genyao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
