- Počasí
- Spojené státy americké
- Indiana
- Geneva
Aktuální počasí Geneva
Aktuální počasí přímo pro město Geneva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 16. 5. (23:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
