- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Gemünden
Aktuální počasí Gemünden
Aktuální počasí přímo pro město Gemünden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
