- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Gémozac
Aktuální počasí Gémozac
Aktuální počasí přímo pro město Gémozac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
