Aktuální počasí Gema
Aktuální počasí přímo pro město Gema. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 4°C |
