Aktuální počasí Geitåhøi
Aktuální počasí přímo pro město Geitåhøi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 1°C |
