- Počasí
- Nizozemsko
- Severní Brabantsko
- Geffen
Aktuální počasí Geffen
Aktuální počasí přímo pro město Geffen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (17:00) do 2. 5. (23:00)
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
