- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Gazīk
Aktuální počasí Gazīk
Aktuální počasí přímo pro město Gazīk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 20°C |
