- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Gávrovon
Aktuální počasí Gávrovon
Aktuální počasí přímo pro město Gávrovon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 2°C |
