- Počasí
- Rusko
- Samara Oblast
- Gavrilova Polyana
Aktuální počasí Gavrilova Polyana
Aktuální počasí přímo pro město Gavrilova Polyana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
