Aktuální počasí Gauro
Aktuální počasí přímo pro město Gauro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (14:00) do 15. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 13. 5. (14:00) do 13. 5. (20:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
