- Počasí
- Švédsko
- Norrbotten
- Gaskačohkka
Aktuální počasí Gaskačohkka
Aktuální počasí přímo pro město Gaskačohkka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | -2°C |
