- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Garvīs
Aktuální počasí Garvīs
Aktuální počasí přímo pro město Garvīs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
