- Počasí
- Spojené státy americké
- Maryland
- Garrison
Aktuální počasí Garrison
Aktuální počasí přímo pro město Garrison. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
