- Počasí
- Spojené státy americké
- Jižní Dakota
- Garretson
Aktuální počasí Garretson
Aktuální počasí přímo pro město Garretson. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 5. (08:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
