- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Garow
Aktuální počasí Garow
Aktuální počasí přímo pro město Garow. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 24°C |
