- Počasí
- Spojené státy americké
- Kansas
- Garfield
Aktuální počasí Garfield
Aktuální počasí přímo pro město Garfield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
