- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Gårdsøya
Aktuální počasí Gårdsøya
Aktuální počasí přímo pro město Gårdsøya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově -2°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 90 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 5°C |
