- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Gardan-e Qādah
Aktuální počasí Gardan-e Qādah
Aktuální počasí přímo pro město Gardan-e Qādah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
