Aktuální počasí Garčin
Aktuální počasí přímo pro město Garčin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 1. 5. (03:00) do 1. 5. (08:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
