- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Garapi
Aktuální počasí Garapi
Aktuální počasí přímo pro město Garapi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
