- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Garam Bawat
Aktuální počasí Garam Bawat
Aktuální počasí přímo pro město Garam Bawat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
