- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Gappo Kōen
Aktuální počasí Gappo Kōen
Aktuální počasí přímo pro město Gappo Kōen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
