- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Gaoyuan
Aktuální počasí Gaoyuan
Aktuální počasí přímo pro město Gaoyuan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
