- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Gaoping
Aktuální počasí Gaoping
Aktuální počasí přímo pro město Gaoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
