- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Gao’ercun
Aktuální počasí Gao’ercun
Aktuální počasí přímo pro město Gao’ercun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
