- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Gantianbu
Aktuální počasí Gantianbu
Aktuální počasí přímo pro město Gantianbu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 24°C |
