Aktuální počasí Gandi
Aktuální počasí přímo pro město Gandi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
