Aktuální počasí Galera
Aktuální počasí přímo pro město Galera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 5. (14:00) do 1. 5. (21:00)
Silný déšť
Platí od 1. 5. (14:00) do 1. 5. (21:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
