- Počasí
- Řecko
- Ionian Islands
- Galáron
Aktuální počasí Galáron
Aktuální počasí přímo pro město Galáron. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 15°C |
