Aktuální počasí Galabets
Aktuální počasí přímo pro město Galabets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 21. 5. (00:00) do 22. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí do 21. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí do 21. 5. (00:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
