- Počasí
- Nigérie
- Cross River
- Gakem
Aktuální počasí Gakem
Aktuální počasí přímo pro město Gakem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
