Aktuální počasí Ǵafa
Aktuální počasí přímo pro město Ǵafa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (17:00)
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 2°C |
