- Počasí
- Ázerbájdžán
- Ağcabǝdi
- Gadzhybedelli
Aktuální počasí Gadzhybedelli
Aktuální počasí přímo pro město Gadzhybedelli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
