- Počasí
- Filipíny
- Cagayan Valley
- Gadu
Aktuální počasí Gadu
Aktuální počasí přímo pro město Gadu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
