- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Gachki
Aktuální počasí Gachki
Aktuální počasí přímo pro město Gachki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
