- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Gabaston
Aktuální počasí Gabaston
Aktuální počasí přímo pro město Gabaston. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
