- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Fuwang
Aktuální počasí Fuwang
Aktuální počasí přímo pro město Fuwang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 26°C |
