- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Furumon
Aktuální počasí Furumon
Aktuální počasí přímo pro město Furumon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
