- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Funeng
Aktuální počasí Funeng
Aktuální počasí přímo pro město Funeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 18°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 25°C |
