- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Fukuoka
Aktuální počasí Fukuoka
Aktuální počasí přímo pro město Fukuoka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
