- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Ibaraki
- Fujishiro
Aktuální počasí Fujishiro
Aktuální počasí přímo pro město Fujishiro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
