Aktuální počasí Fucecchio
Aktuální počasí přímo pro město Fucecchio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (02:00)
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
