- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Friedrichstadt
Aktuální počasí Friedrichstadt
Aktuální počasí přímo pro město Friedrichstadt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 31. 3. (06:00)
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
