Aktuální počasí Friedewald
Aktuální počasí přímo pro město Friedewald. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
